ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY/ osoba do przyuczenia
2021-09-08 12:14:41, Politech Sp. z o.o.
Politech Sp. z o. o. jest uznanym w Europie i na świecie producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. W produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych technologii , a w szczególności przet...
Politech Sp. z o. o. jest uznanym w Europie i na świecie producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. W produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych technologii , a w szczególności przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku, zdobienia metalizacją próżniową i lakierowaniem UV, hot-stamping i wiele innych. Do Produkcji wykorzystujemy formy wtryskowe wyprodukowane we własnej narzędziowni. Do realizacji produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

Opis stanowiska pracy:
• wykonawstwo form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• realizacja uruchomień nowych produktów zgodnie z przyjętymi harmonogramami i wymaganiami jakościowymi,
• wykonywanie napraw, przeglądów, konserwacji oraz regeneracji form wtryskowych,
• przekazanie form do realizacji produkcji zgodnie z obowiązującymi wymogami.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie zawodowe (kierunkowe),
• doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
• umiejętność wykorzystania dostępnych technologii do wytwarzania form wtryskowych,
• umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej i wykorzystywania jej w procesie produkcyjnym,
• umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
• znajomość zasad obróbki skrawaniem metali,

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• praca z zastosowaniem najnowszych technologii,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetworzenie danych na adres e-mail: kadry@politech.pl z dopiskiem ŚLUSARZ/2021.
Dostępne pliki:brak dodatkowych plików

NASI PARTNERZY